Home » অসম: অখিল গগই কোভিড-১৯ৰ বাবে ইতিবাচক পৰীক্ষা

অসম: অখিল গগই কোভিড-১৯ৰ বাবে ইতিবাচক পৰীক্ষা

by admin
580 views

গুৱাহাটীঃ অখিল গ’গই — ৰায়জোৰ দলৰ মুৰব্বী আৰু গাঁও বিধায়ক – শনিবাৰে তেওঁৰ পত্নী আৰু পুত্ৰৰ সৈতে কোভিড-১৯ ৰ বাবে ইতিবাচক পৰীক্ষা কৰিছিল। মাইক্ৰ’ব্লগিং ছাইট টুইটাৰৰ জৰিয়তে, গ’গই একেটা কথা অৱগত কৰে আৰু তেওঁৰ সংস্পৰ্শলৈ অহা সকলোকে চিঅ’ভিআইডি-১৯ ৰ বাবে পৰীক্ষা কৰাবলৈ আহ্বান জনায়। বৰ্তমান, গোগোই ঘৰৰ সংৰক্ষণত আছে। ” অৱশেষত, আৰ.টি.পি.চি.আৰ. পৰীক্ষাটো প্ৰকাশ কৰা হৈছে আৰু মই চি.ও.ভি.আই.ডি. পজিটিভ। ঘৰত যত্ন লোৱা আৰু সোনকালে আৰোগ্য হোৱাৰ আশা কৰা।মই যোৱা কেইদিনমানত মোৰ সম্পৰ্কত অহা সকলো ব্যক্তিক পৰীক্ষা কৰিবলৈ অনুৰোধ জনাইছো। যত্ন লোৱা। ধন্যবাদ, ”তেওঁ টুইট কৰিছিল।
এই আপডেটৰ পিছত, তেওঁ গোটেই বিহু উদযাপনত ঘৰ এৰি যোৱা নাছিল আৰু বিহু সম্পৰ্কীয় যিকোনো কাৰ্যসূচীত অংশগ্ৰহণ এৰাই চলিছিল। ইয়াৰ পূৰ্বে, ১৩ জানুৱাৰীত অসমৰ ৰাজ্যপাল অধ্যাপক জগদীশ মুখীক কোভিড-১৯ পজিটিভ পৰীক্ষা কৰা হৈছিল। পিছত, তেওঁক গুৱাহাটীত অৱস্থিত এপোলো চিকিৎসালয়ত ভৰ্তি কৰোৱা হৈছিল আৰু বৰ্তমান বিষয়াজনে জনোৱা অনুসৰি চিকিৎসাধীন হৈ আছে। প্ৰতিবেদন অনুসৰি, মৃদু লক্ষণৰ পিছত বুধবাৰে 12 জানুৱাৰীত অধ্যাপক জগদীশ মুখীক কোভিড ভাইৰাছৰ দ্বাৰা সংক্ৰমিত অৱস্থাত পোৱা গৈছিল।

Related Posts

Leave a Comment